Проєкт "Шлях сміливих"

Date: 27 вересня 2023 о 19:16
50 views

27 вересня 2023 року педагоги Добростанського ЗЗСО I-II ступенів взяли участь в освітньому проєкті “Шлях сміливих та успішних” з нагоди прийдешнього Дня вчителя.
Свято для вчителів організували Новояворівська міська рада, відділ освіти НМР, Об’єднана територіальна організація профспілки працівників освіти і науки Яворівської та Новояворівської міських територіальних громад. Прозвучали вітання від керівників ОТГ району Володимира Мацелюха та Ігоря Грабовського, голови Яворівської районної ради Миколи Романюка, народного депутата України Павла Бакунця, голови ОТО профспілки Ярослави Кобиці, начальників відділів освіти Михайла Дороша та Володимира Байди. Присутніми були депутати Львівської обласної ради Віталій Андрейко, Володимир Хархаліс та Парасковія Дворянин. Музичні подарунки підготували вчительки Марія Лазуренко та Марія Кулинич, освітянські гурти “ОсвітаBAND” та “Унісон” та відомий український виконавець Павло Табаков разом із дочкою Анастасією. У залі витала атмосфера вдячности й заслуженої педагогічної слави.
Під час свята відбулося нагородження педагогів, а Добростанський ЗЗСО за кількістю номінантів перевершив усі очікування!
Депутат Верховної Ради України Павло Бакунець вручив особисту подяку вчительці української мови та літератури, зарубіжної літератури Мозолі Галині Миколаївні, яка стала лавреаткою номінації “Майстерність досвіду”.
Голова Новояворівської громади Володимир Мацелюх нагородив срібним Тризубом вчительку української мови та літератури Русановську Марію Тимофіївну в номінації “Вчителі майбутнього”
Голова Об’єднаної територіальної організації профспілки працівників освіти і науки Яворівської та Новояворівської міських територіальних громад Ярослава Кобиця вручила Нагрудний знак ЦК Профспілки “Профспілковий лідер” голові профспілкового комітету нашого закладу Когуту Степанові Васильовичу.
Пам’ятними подарунками від відділу освіти Новояворівської міської ради нагороджено наших педагогинь із числа внутрішньо переміщених осіб Катерину Абдулу та Крістіну Донець.
Дякуємо організаторам дійства за величезну увагу до нашого невеликого, але надзвичайно потужного за здобутками закладу! Ми цінуємо це!
Пишаємося нашим колективом натхненних й окрилених! Порадійте разом із нами переглядаючи відео про наших номінанток!

Comments:
Only authorized users can leave comments.