Новий навчальний рік!

Дата: 25 червня о 21:22

#підсумки_року
#звіт_директора

25 червня 2024 року відбувся звіт директора Добростанського ЗЗСО I-II ступенів Кушнір Ірини Миколаївни перед колективом та громадськістю.
Ірина Миколаївна проаналізувала діяльність закладу у 2023-2024 навчальному році за такими напрямками:
• забезпечення кваліфікованими педагогічними кадрами;
• організація навчально-виховного процесу;
• модернізація матеріально-технічної бази закладу;
• залучення додаткових джерел фінансування;
• соціальний захист, збереження та зміцнення здоров’я учнів та працівників;
• моральне та матеріальне стимулювання учнів та педагогів.

Директор не лише представила різні аспекти діяльності закладу освіти, а й глибоко проаналізувала всі здобутки та труднощі освітнього процесу, виклики воєнного часу в освіті та їхнє вирішення. Кушнір І. М. наголосила, що низка ідей та планів із її концепції“Школа радісних та сміливих” втілилися на високому рівні й цей рік не є винятком. Директор ознайомила присутніх із низкою фактів у цифрах та наочних прикладів, які характеризують як діяльність педагогічного колективу, так і учнівські здобутки, розповіла про ті заходи, які стали новаторством цього навчального року. Особливу увагу Кушнір І. М. зосередила на модернізації матеріально-технічної бази закладу, яка можлива завдяки сприянню Новояворівської міської ради, відділу освіти НМР, меценатів, але найбільшою мірою – це результат проєктної (грантової) діяльності небайдужих педагогів, представників громадськості. Також було відзначено, що в закладі продовжується преміювання нагородами “Учень року” та “Вчитель року”. Цьогоріч премію вручали в 20 номінаціях, а загальна сума матеріальних винагород становила 19 000 грн. Фонд зібрано завдяки благодійникам, які готові заохочувати результативних вчителів та обдарованих учнів. Увесь звіт був пронизаний мотиваційними словами відомих людей, якими директор керується у своїй управлінській діяльності. На завершення Ірина Миколаївна подякувала колективу, батькам здобувачів освіти, громадськості за підтримку її ініціатив, сприяння розвитку Добростанського ЗЗСО I-II ступенів.

Учасники конференції обговорили звіт директора, наголосили на позитивних тенденціях у модернізації закладу, у досягненнях учнів та педагогічного колективу. Підкреслили, що ці зміни є помітними й широко знаними в Новояворівській територіальній громаді. Староста Добростанського старостинського округу Милян М. М. подякував Кушнір І. М. за якісну роботу, результативність навчання учнів, масштабне залучення додаткових джерел фінансування, які сприяють розвитку ЗЗСО. Начальник ЦНАПу, депутат Новояворівської міської ради Ганусяк У. П. підкреслила, що звіт Кушнір І. М. – це глибокий і вдумливий аналіз всіх напрямків діяльності, а саму діяльність порівняла з міцним фундаментом, який дозволяє продуктивно розвиватися в майбутньому, подякувала директору за вмотивованість та інноваційність.

За результатами відкритого голосування роботу директора Добростанського ЗЗСО I-II ступенів визнали задовільною з матеріальним заохоченням.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.